• AKCJA BE F.I.T

  AKCJA BIKINI to 6 tygodniowy program treningowy skupiający się na spalaniu tkanki tłuszczowej z jednoczesnym modelowaniem całego ciała. Mówimy STANOWCZE NIE zbędnym kilogramom!

  • Milena Kozłowska

   MILENA KOZŁOWSKA Od wielu lat związana jest z aktywnością fizyczną, która stała się dla niej jak powietrze niezbędne do życia. Przez wiele lat trenowała taniec sportowy i wtedy poczuła na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana, ukończyła z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody techniki Pilates. Dzięki znajomości anatomii i fizjologii

   milena.gymmamaMILENA KOZŁOWSKA

   Od wielu lat związana jest z aktywnością fizyczną, która stała się dla niej jak powietrze niezbędne do życia. Przez wiele lat trenowała taniec sportowy i wtedy poczuła na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana, ukończyła z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody techniki Pilates. Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka przygotowuje każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy, czy są to zajęcia z seniorami czy z kobietami w ciąży, czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto przekazuje swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, tak aby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci. Uważa, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces.
   Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a:  „In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.” propaguje zdrowotny styl życia oraz podnosi swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia. Ponadto Milena specjalizuj się w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie w zajęciach z niemowlętami. Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonała się nie raz, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam.
   Jest autorką programu dla Kobiet w ciąży i Kobiet po porodzie – GYMMAMA , który małymi kroczkami tak jak małe kroki są maluchów rozrasta się po całej Warszawie i nie tylko, zrzeszając coraz to więcej aktywnych Kobiet.

   „The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power.”- Joseph H. Pilates, 1939

    

 • Pilates

  PILATES

  Podczas tych zajęciach nauczysz się podstawowych zasad pilatesa takich jak postawa, oddech, poprawne ustawienie ciała w poszczególnych ćwiczeniach. Na treningu pilates korzystamy z takich sprzętów jak mała piłeczka, duża piłka, taśma rehabilitacyjna.

 • Pilates&Stretch

  PILATES&STRETCH

  Poprzez starannie dobrane kombinacje ruchowe zaczerpniete z techniki Pilates oraz Stretchingu, masz mozliwosc trenowania nie tylko sily i rownowagi, ale takze koncentracji i spokoju. Dzieki tym cwiczeniom z jednej strony wzmocnisz miesni glebokie i powierzchowne, z drugiej zas rozciagniesz je i rozluznisz.

  • Aneta Nikodemska

   Promotorka zdrowego, aktywnego stylu życia, dyplomowany instruktor zajęć grupowych z wieloletnim doświadczeniem oraz trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń w kraju i za granicą, finalistka tegorocznych Debiutów w Fitness Sylwetkowym Kobiet 2011. Współpracowała z najlepszymi klubami fitness w Warszawie, była również wielokrotnym ekspertem medialnym (w programach TV i prasie) w zakresie fitnessu i zdrowego trybu życia. Prowadzi

   nikodemskaPromotorka zdrowego, aktywnego stylu życia, dyplomowany instruktor zajęć grupowych z wieloletnim doświadczeniem oraz trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń w kraju i za granicą, finalistka tegorocznych Debiutów w Fitness Sylwetkowym Kobiet 2011. Współpracowała z najlepszymi klubami fitness w Warszawie, była również wielokrotnym ekspertem medialnym (w programach TV i prasie) w zakresie fitnessu i zdrowego trybu życia. Prowadzi zajęcia indywidualne jako trener personalny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, potrafi dobrać metody treningowe w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości klienta oraz stworzyć indywidualny skuteczny program, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci osiągnąć cel – wymarzoną formę i wygląd.

 • Zdrowy kręgosłup

  Zdrowy kręgosłup

  ZDROWY KRĘGOSŁUP

  OPIS:
  Zajęcia mają charakter nie tylko profilaktyczny, ale także terapeutyczny w zakresie bólu pleców
  i skrzywień kręgosłupa.

  CEL  ZAJĘĆ:
  Nauka poprawnego oddychania oraz utrzymania odpowiedniej postawy ciała; wykonywanie ćwiczeń rozluźniających, mobilizujących, wzmacniających, równoważnych i rozciągających poszczególne grupy mięśniowe; wzmocnienie mięśni około kręgosłupowych, mięśni głębokich oraz mięśni pośladka.

  SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PODCZAS ZAJĘĆ:
  Duża piłka (Body Ball), mała piłeczka (Easy Ball), taśmy

  • Kamila Nowowiejska

   Manager studia treningowego BETTER BODY STUDIO. Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych!


   photo KNManager studia treningowego BETTER BODY STUDIO.
   Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych! Ograniczenia są jedynie w twojej głowie.” Zawsze uśmiechnięta, pogodna, pełna zapału i pomysłów do pracy. Lubi wyzwania, dlatego podjęła pracę jako manager BETTER BODY STUDIO.

    

 • GyMMama

  GYMMAMA

  To zajęcia skierowane dla kobiet po porodzie w obecności swoich pociech w wieku niemowlęcym. Ćwiczenia dla Mam chcących wrócić do formy z przed ciąży, zawierające zestawy ćwiczeń dzięki którym uelastycznisz i wzmocnisz  brzuch, ramiona, plecy i na pewno zgubisz zbędne kilogramy. Podczas gimnastyki dla Mam dowiesz się jak prawidłowo podnosić, nosić swoje dziecko, tak aby Twój kręgosłup nie wołał o pomoc, a każda zabawa z dzieckiem była dla Was miłym wspomnieniem.  Oprócz poprawy sprawności fizycznej oderwiesz się od rutyny dnia codziennego i poznasz koleżanki do spacerów i nie tylko. Również  Twoja pociecha, dzięki kontaktom z innymi dziećmi stanie się towarzyska  i pomoże to w późniejszych wyzwaniach takich jak żłobek, przedszkole.

  Spytasz od kiedy możesz uczestniczyć?

  Już odpowiadamy –  6 tygodni po porodzie naturalnym, a 12 tygodni po cesarskim cięciu – zawsze za zgodą lekarza.

  Co potrzebne na zajęcia :

  – pociecha,

  – ręcznik i butelka wody,

  – dla dziecka – kocyk, ulubione zabawki .

 • Zajęcia dla kobiet w ciąży

  ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY

  To zajęcia skierowane dla kobiet, które nie chcą przestać być aktywne nawet w ciąży. Dzięki aktywności fizycznej podejmowanej w czasie ciąży przygotujesz się do porodu, nie musząc rezygnować ze swoich ulubionych zajęć fitness. Ruch sprawia, że poprawia się funkcjonowanie układu krążenia i oddechowego, dzięki czemu aktywne ciężarne lepiej tolerują wysiłek w czasie ciąży i podczas samego porodu.  Gimnastyka dla ciężarnych również zawiera elementy Pilates, które są bardzo polecane dla przyszłych Mam – dzięki którym poprawia się postawa ciała, ustępują bóle kręgosłupa, przykurcze mięśni. System ćwiczeń Pilates jest bardzo zindywidualizowany, ponieważ każdy uczestnik zajęć może wybrać sobie odpowiednie ćwiczenia i stopień jego trudności.

  Pilates dla kobiet w ciąży może być wykonywany przez panie będące w ciąży fizjologicznej, bez powikłań.

  Ćwiczenia fizyczne podczas ciąży zapobiegają otyłości, a ponadto wywierają pozytywny wpływ na psychikę matki i na płód oraz stan noworodka.

  Ciąża to w życiu kobiety wydarzenie, należące do sfery zdrowia, a nie choroby- więc zapraszamy na zajęcia.

  Co potrzebne na zajęcia :

  – ręcznik i butelka wody

 • TRENING PERSONALNY

  Trening indywidualny z trenerem.

 • NIKE TRAINING CLUB

  NIKE TRAINING CLUB

  NIKE TRAINING CLUB

  OPIS:

  Ogólnorozwojowy, kompleksowy i dynamiczny trening funkcjonalny o zmiennej intensywności, stworzony przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów Nike. Dzięki kombinacjom ćwiczeń wzmacniających siłę, kondycję, szybkość i skoczność o różnym stopniu zaawansowania i intensywności, każdy może realizować swoje indywidualne cele treningowe.

  SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PODCZAS ZAJĘĆ:
  Hantle, sztangi, kettle, piłki lekarskie.

  • Karol Czerwiński

   Karol jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki od 2008 r. To człowiek orkiestra. Za co się nie bierze, odnosi sukcesy, czego doskonałym przykładem jest sport. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, reprezentant kadry narodowej, finalista Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata w skokach do wody. Dodatkowo instruktor pływania, snowboardu i windsurfingu. Na zajęciach

   Trener Fitness Karol CzerwińskiKarol jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki od 2008 r. To człowiek orkiestra. Za co się nie bierze, odnosi sukcesy, czego doskonałym przykładem jest sport. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, reprezentant kadry narodowej, finalista Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata w skokach do wody. Dodatkowo instruktor pływania, snowboardu i windsurfingu. Na zajęciach zawsze uśmiechnięty, czarujący! Klientki go kochają..

  • Kamila Nowowiejska

   Manager studia treningowego BETTER BODY STUDIO. Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych!


   photo KNManager studia treningowego BETTER BODY STUDIO.
   Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych! Ograniczenia są jedynie w twojej głowie.” Zawsze uśmiechnięta, pogodna, pełna zapału i pomysłów do pracy. Lubi wyzwania, dlatego podjęła pracę jako manager BETTER BODY STUDIO.

    

  • Aneta Nikodemska

   Promotorka zdrowego, aktywnego stylu życia, dyplomowany instruktor zajęć grupowych z wieloletnim doświadczeniem oraz trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń w kraju i za granicą, finalistka tegorocznych Debiutów w Fitness Sylwetkowym Kobiet 2011. Współpracowała z najlepszymi klubami fitness w Warszawie, była również wielokrotnym ekspertem medialnym (w programach TV i prasie) w zakresie fitnessu i zdrowego trybu życia. Prowadzi

   nikodemskaPromotorka zdrowego, aktywnego stylu życia, dyplomowany instruktor zajęć grupowych z wieloletnim doświadczeniem oraz trener personalny. Uczestniczka wielu konwencji i szkoleń w kraju i za granicą, finalistka tegorocznych Debiutów w Fitness Sylwetkowym Kobiet 2011. Współpracowała z najlepszymi klubami fitness w Warszawie, była również wielokrotnym ekspertem medialnym (w programach TV i prasie) w zakresie fitnessu i zdrowego trybu życia. Prowadzi zajęcia indywidualne jako trener personalny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, potrafi dobrać metody treningowe w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości klienta oraz stworzyć indywidualny skuteczny program, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci osiągnąć cel – wymarzoną formę i wygląd.

 • Płaski brzuch&stretch

  Płaski brzuch&stretch

  PŁASKI BRZUCH&STRETCH 

  OPIS:
  Trening oparty na pracy mięśni brzucha, grzbietu, a także głębokich mięśni tułowia potrzebnych do utrzymania prawidłowej postawy i funkcjonowania organizmu. Dzięki dłuższemu stretchingowi, każdy z uczestników zajęć ma możliwość uelastycznić swoje ciało

  • Katarzyna Kurczak

   Katarzyna Kurczak

   Fizjoterapeuta, dietetyk kliniczny i sportowy. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Dietetyki oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na wydziale Fizjoterapii. Absolwentka studium masażu, terapii manualnej i kwalifikowany ratownik medyczny. Szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowców wysoko kwalifikowanych np: Legii, COMS oraz sportowców amatorskich: m in. triatlonistów, kolarzy, pływaków i biegaczy.

   kasia kurczakFizjoterapeuta, dietetyk kliniczny i sportowy. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Dietetyki oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na wydziale Fizjoterapii. Absolwentka studium masażu, terapii manualnej i kwalifikowany ratownik medyczny. Szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowców wysoko kwalifikowanych np: Legii, COMS oraz sportowców amatorskich: m in. triatlonistów, kolarzy, pływaków i biegaczy. Autorka licznych publikacji prasowych, wykładów oraz wywiadów telewizyjnych dotyczących prawidłowego sposobu odżywiania i promocji zdrowego stylu życia.

  • Karol Czerwiński

   Karol jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki od 2008 r. To człowiek orkiestra. Za co się nie bierze, odnosi sukcesy, czego doskonałym przykładem jest sport. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, reprezentant kadry narodowej, finalista Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata w skokach do wody. Dodatkowo instruktor pływania, snowboardu i windsurfingu. Na zajęciach

   Trener Fitness Karol CzerwińskiKarol jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej Fitness – nowoczesne formy gimnastyki od 2008 r. To człowiek orkiestra. Za co się nie bierze, odnosi sukcesy, czego doskonałym przykładem jest sport. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, reprezentant kadry narodowej, finalista Mistrzostw Europy oraz Pucharów Świata w skokach do wody. Dodatkowo instruktor pływania, snowboardu i windsurfingu. Na zajęciach zawsze uśmiechnięty, czarujący! Klientki go kochają..

  • Kamila Nowowiejska

   Manager studia treningowego BETTER BODY STUDIO. Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych!


   photo KNManager studia treningowego BETTER BODY STUDIO.
   Od najmłodszych lat związana z ruchem i pracą nad ciałem. I tak już jej zostało aż do teraz. Prowadzi zajęcia nie tylko wzmacniające czy taneczne, ale także prozdrowotne. Stara się swoich klientów uświadamiać w pracy nad ich ciałem i mobilizować ich do ciężkiej pracy, mówiąc: „DASZ RADE! Nie ma rzeczy nie możliwych! Ograniczenia są jedynie w twojej głowie.” Zawsze uśmiechnięta, pogodna, pełna zapału i pomysłów do pracy. Lubi wyzwania, dlatego podjęła pracę jako manager BETTER BODY STUDIO.

    

 • Body Ball

  Body Ball

  BODY BALL (duża piłka)

  Body ball to wspaniały trening ogólnorozwojowy, podczas którego wzmacniasz swoje ciało, jednocześnie odciążając kręgosłup. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z tych przyborów do treningu funkcjonalnego, który nie izoluje pracy mięśni. Przy jej pomocy trenujemy kompleksowo całe ciało, jednocześnie wzmacniając mięśnie posturalne, poprawiając równowagę oraz poprawiając siłę wewnętrzną.

  • Katarzyna Piasta

   Katarzyna Piasta

   Absolwentka AWF, doświadczona instruktorka fitness. Entuzjastka pracy z ciałem; najchętniej prowadzi zajęcia prozdrowotne, wykorzystujące ćwiczenia jogi, pilatesa i Body&Mind. Uważa, że pogoda ducha jest najlepszym lekiem, więc zawsze dba o to, aby na zajęciach była miła atmosfera. Interesuje się psychologią, rozwija w kierunku rehabilitacji.

   piastaAbsolwentka AWF, doświadczona instruktorka fitness. Entuzjastka pracy z ciałem; najchętniej prowadzi zajęcia prozdrowotne, wykorzystujące ćwiczenia jogi, pilatesa i Body&Mind. Uważa, że pogoda ducha jest najlepszym lekiem, więc zawsze dba o to, aby na zajęciach była miła atmosfera. Interesuje się psychologią, rozwija w kierunku rehabilitacji.

 • Better Body REHA

  Better Body REHA

  BETTER BODY REHA

  OPIS:
  Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego rehabilitanta, oparte na treningu funkcjonalnym oraz technice Pilates.

  CEL ZAJĘĆ:
  Wzmocnienie jak największej ilości mięśni w jednym ruchu, zrównoważenie napięcia mięśni obręczy dolnej i górnej oraz wzmocnienie niestabilnych mięśni, stawów kończyn i kręgosłupa.

  SPRZĘT WYKORZYSTYWANY PODCZAS ZAJĘĆ:
  Duża piłka (Body Ball), mała piłeczka (Easy Ball), taśmy

  • Katarzyna Kurczak

   Katarzyna Kurczak

   Fizjoterapeuta, dietetyk kliniczny i sportowy. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Dietetyki oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na wydziale Fizjoterapii. Absolwentka studium masażu, terapii manualnej i kwalifikowany ratownik medyczny. Szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowców wysoko kwalifikowanych np: Legii, COMS oraz sportowców amatorskich: m in. triatlonistów, kolarzy, pływaków i biegaczy.

   kasia kurczakFizjoterapeuta, dietetyk kliniczny i sportowy. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na wydziale Dietetyki oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na wydziale Fizjoterapii. Absolwentka studium masażu, terapii manualnej i kwalifikowany ratownik medyczny. Szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowców wysoko kwalifikowanych np: Legii, COMS oraz sportowców amatorskich: m in. triatlonistów, kolarzy, pływaków i biegaczy. Autorka licznych publikacji prasowych, wykładów oraz wywiadów telewizyjnych dotyczących prawidłowego sposobu odżywiania i promocji zdrowego stylu życia.